- Lettergrootte aanpassen - standaard grootte Lettergrootte aanpassen - groter Lettergrootte aanpassen - grootst
- Contact
- Sitemap
- TEST - Lijf, zin en lust
- TEST - Relaties
- TEST - Seks van 9 tot 99
- TEST - Veilig vrijen
- TEST - Wensen en grenzen
- TEST - Hulp en steun
Zin en lust
- Erogene zones
- Orgasme
- Zin in seks
- Vrijen
- Standjes
Seksuele problemen
- Geen zin in seks
- Erectieproblemen
- Orgasmeproblemen
- Pijn bij het vrijen
- Negatief lichaamsbeeld
Op handen en knieën
Op z'n hondjes
De vrouw zit op handen en knieën en kantelt haar bekken, de man zit op zijn knieën achter haar.

Voordelen: de man heeft veel bewegingsvrijheid. De penis kan diep in de vagina penetreren en de G-plek wordt gestimuleerd. Dit is een goed standje voor zwangere of wat zwaardere vrouwen.
Nadelen: de clitoris wordt in deze positie niet gestimuleerd maar kan wel met de hand gestimuleerd worden. Als de vrouw naar beneden zakt en op haar borst steunt in plaats van haar handen, dan heeft ze zelf ook haar handen vrij om haar clitoris te stimuleren.
Variatie
- Voor meer wrijving van de penis en vagina plaatst de man zijn benen buiten de benen van de vrouw.
- Om dieper te penetreren kan de man ook hurken in plaats van knielen.
- De vrouw kan gaan liggen, de man gaat plat op haar rug liggen met zijn penis in haar. Zijn benen liggen tussen haar benen in. Het kan helpen als de vrouw een kussentje onder haar buik heeft, zodat haar bekken meer omhoog komt en haar vagina beter toegankelijk is.
- Zittende versie: de vrouw richt zich op terwijl de man in haar zit.