- Lettergrootte aanpassen - standaard grootte Lettergrootte aanpassen - groter Lettergrootte aanpassen - grootst
- Contact
- Sitemap
- TEST - Lijf, zin en lust
- TEST - Relaties
- TEST - Seks van 9 tot 99
- TEST - Veilig vrijen
- TEST - Wensen en grenzen
- TEST - Hulp en steun
Zin en lust
- Erogene zones
- Orgasme
- Zin in seks
- Vrijen
- Standjes
Seksuele problemen
- Geen zin in seks
- Erectieproblemen
- Orgasmeproblemen
- Pijn bij het vrijen
- Negatief lichaamsbeeld
Houdingen zonder penetratie
Penetratie is geen noodzaak om intimiteit en plezier te ervaren. Voor een houding zonder penetratie is niet veel actie nodig. Deze houdingen zijn dus vaak ook zeer geschikt voor mensen met een ziekte of lichamelijke beperking.
Vrouw actief
In deze positie gaat de man comfortabel liggen en laat zich verwennen (met de hand of mond) door de vrouw. Zij kan voor hem of naast hem zitten of liggen. De vrouw kan ook (gelijktijdig) zichzelf stimuleren (terwijl de man toekijkt).
Man actief
De vrouw gaat comfortabel liggen en laat zich verwennen (met de hand of mond) door de man. De man kan voor haar of naast haar zitten of liggen. Hij kan (gelijktijdig) ook zichzelf stimuleren (terwijl de vrouw toekijkt)
Stimuleren (terwijl de vrouw toekijkt). Beiden actief (standje 69)
Als je elkaar tegelijkertijd met de hand wilt stimuleren kan dat prima als je dichtbij elkaar gaat liggen of zitten. Als je elkaar daarbij ook met de mond wilt stimuleren ga dan naast of op elkaar liggen waarbij de één met zijn/haar hoofd de ene kant op ligt en de ander juist met zijn/haar hoofd in tegengestelde richting ligt.